![В Корюківській лікарні продовжується посилення кадрового забезпечення та покращення житлових умов медиків.](https://ociat.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/54341.jpg)
За повідомленням адміністрації Корюківської центральної районної лікарні нещодавно їх лікар отримав ключі від двокімнатної квартири з чим його привітав колектив лікарні. Авраменко Дмитро Валерійович, лікар-невропатолог терапевтичного відділення зазначеної лікарні родом з м. Корюківки. Закінчив Полтавський державний медичний університет в 2021 році за спеціальністю – лікувальна справа. Після проходження інтернатури на базі Корюківської центральної районної лікарні […]