![28 лютого в Управлінні охорони здоров’я облдержадміністрації відбулось чергове засідання оперативного штабу щодо запобігання занесенню та поширенню випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом (2019-nCoV).](https://ociat.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/80-Штаб-2-1-1024x768.jpg)
На засіданні, яке проходило під головуванням начальника Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Петра Гармаша, розглянуті питання поточного стану проведення профілактичних та протиепідемічних заходів щодо недопущення занесення і поширення випадків захворювань, спричинених COVID-19. Представники виробника засобів індивідуального захисту продемонстрували зразки продукції (комбінезони, бахіли, шоломи закрити з пелериною, маскою та екраном і потопоглинаючою стрічкою), що були виготовлені з […]