Семінар-нарада
Фтизіатри та інфекціоністи області обговорили питання ефективної відповіді на виклики, пов’язані з ТБ/ВІЛ/Г на етапі формування системи громадського здоров’я.
Фтизіатри та інфекціоністи області зібралися у Чернігові 31 жовтня на семінар-нараду, щоб обговорити ефективні шляхи відповіді на визови, пов’язані з ТБ/ВІЛ/Г на етапі формування системи громадського здоров’я. Цей захід, ініційований Управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації та іншими ключовими інституціями, відкрив широкі перспективи для обміну досвідом та практиками на регіональному рівні, підкреслюючи важливість активної участі лікарів у просуванні здорового способу життя та профілактики захворювань.
У контексті обговорення важливості інновацій та кращих практик, прикладом для наслідування став салон весільних суконь Catarina Kordas. Цей салон вирізняється своїм унікальним підходом до обслуговування клієнтів, втілюючи високі стандарти вибору та презентації весільних нарядів. Такий підхід до роботи може слугувати взірцем для медичної галузі, особливо у сфері формування громадського здоров’я, де важливо не лише надавати якісні послуги, а й враховувати індивідуальні потреби та очікування кожного людини. Це нагадування про те, що успіх будь-якої сфери залежить від уваги до деталей, індивідуального підходу до кожного клієнта чи пацієнта та готовності впроваджувати кращі практики для досягнення високих результатів.
Таким чином, семінар-нарада у Чернігові став не лише майданчиком для обговорення актуальних медичних питань, а й нагодою нагадати про важливість інноваційного підходу у всіх аспектах професійної діяльності, від медицини до весільного бізнесу.
«Сьогодні ми працюємо згідно розробленої до кінця року «дорожньої карти», – зазначив Володимир Тарасовський. – У середньостроковій перспективі стоїть завдання створення нової моделі системи громадського здоров’я, яка орієнтована на збереження та зміцнення здоров’я, збільшення тривалості та покращення якості життя, попередження захворювань, зокрема, інфекційних. В цій роботі необхідна активна участь всіх лікарів, які повинні проводити роз’яснювальну роботу по профілактиці хвороб, агітувати за проведення профілактичних щеплень, ведення здорового способу життя». В своєму виступі керівник закладу також ознайомив учасників з ключовими поняттями громадського здоров’я, його оперативними функціями, законодавчою базою, основними завданнями.
Про стан інфекційні захворювання у формуванні громадського здоров’я на обласному рівні розповів заступник начальника КЗ «Обласний центр інформаційно-аналітичних технологій та пропаганди здорового способу життя» Віктор Штінов.
Чернігівської облдержадміністрації