Боротьбою з коронавірусною інфекцію переймаються як медичні працівники, так і відповідна служба у структурі Управління охорони здоров’я ОДА, а саме – КНП «Чернігівський обласний центр громадського здоров’я».
Про це заявив заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Олександр Савченко, який разом із начальником Управління охорони здоров’я ОДА Петром Гармашем відвідав вищезгадану структуру. Олександр Савченко зокрема зазначив: з початку епідемії на телефон «гарячої» телефонної лінії надійшло понад 2250 дзвінків від жителів області, які цікавилися вирішенням проблем щодо звернень до сімейних лікарів, поводження у період постковідного синдрому, а також алгоритмів лікування цієї інфекційної хвороби.
«Із начальником Центру Володимиром Тарасовським ми обговорили низку питань, що стосуються оплати праці працівників, темпів зростання випадків коронавірусної інфекції, а також необхідності роз’яснення громадянам правил поводження у період застосування карантинних заходів. Вважаю, що структура зайнятості працівників відповідає вимогам, що висуває Міністерство охорони здоров’я для такого закладу. Звісно, що працівники Центру знаходяться на «вістрі атаки» хвороби, але місцевим бюджетам не під силу «потягнути» все фінансове навантаження. Так чи інакше, ми питання стимулюючого характеру порушували, сподіваємося, що воно буде вирішено. Сподіваюся, що голова ОДА також буде звертати увагу на низку питань, що хвилюють працівників Центру. Наголошую: Центр громадського здоров’я – важлива структура».
Думку Олександра Савченка підтримав і Петро Гармаш, який наголосив: «Ми стовідсотково опираємося на ту інформацію, яка надається Центром, адже він – аналітична структура, на базі якої Управління вищукує можливості для подальшого розвитку медичної галузі регіону».